Wszystkie wpisy, których autorem jest Michał

„Energetyczny tornister”

W dniu 26 sierpnia 2016 r. dzieciom rozpoczynającym w roku szkolnym 2016/2017 naukę w klasie I szkoły podstawowej przekazano tornistry z wyposażeniem. Dzięki wsparciu Fundacji PGE i spółki PGE EJ 1 sp. z o. o w ramach akcji „Energetyczny tornister” plecaki otrzymało 18 dzieci z terenu naszej gminy. Serdecznie dziękuję w imieniu obdarowanych dzieci Firmie PGE EJ 1 za otrzymane wsparcie, a Panu Przemysławowi Róg za zaangażowanie i owocną współpracę.

3

1

2

Projekt „Moje życie Moja sztuką – aktywność twórcza osób niepełnosprawnych – arteterapia”.

Biuro projektu „Moje życie Moją sztuką – aktywność

twórcza osób niepełnosprawnych – arteterapia”  informuje, iż trwa nabór artystów niepełnosprawnych z orzeczeniem oraz znaczącym dorobkiem artystycznym w dziedzinach: muzyka, fotografia, plastyka.

Czytaj dalej Projekt „Moje życie Moja sztuką – aktywność twórcza osób niepełnosprawnych – arteterapia”.

Projekt „Postaw na rozwój”

02-22-201603img

Zapraszamy osoby zainteresowane do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest skierowany do osób mieszkających w województwie pomorskim, w wieku do 29 roku życia, nie pracujących, legitymujących się orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym i znacznym.
Szczegółowe informacje w załączeniu.

Formularz Rekrutacyjny PNR
Ogłoszenie